Aktualności

01-09-2010 – Rozpoczął się nabór uczniów do projektu „Kompetencje kluczowe źródłem sukcesu uczniów szkół podstawowych z Gminy Puck” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w bezpłatnych zajęciach dodatkowych, aby wziąć udział należy wypełnić formularz zgłoszenia, dostępny na stronie internetowej lub u dyrektora szkoły.

01-10-2010 – Rozpoczynamy realizację dodatkowych zajęć w 13 szkołach podstawowych na terenie Gminy Puck – wszyscy uczniowie klas VI rozpoczynają pierwszy etap zajęć dodatkowych z wykorzystaniem ICT wzmacniających kompetencje matematyczne oraz chętni uczniowie z klas IV, V i VI rozpoczynają pierwszy etap zajęć dodatkowych z języka angielskiego „Z angielskim na TY”. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

02-11-2010 - Wszyscy uczniowie biorący udział w zajęciach dodatkowych oraz nauczyciele prowadzący zajęcia dodatkowe otrzymali materiały dydaktyczne niezbędne do prowadzenia zajęć.

20-12-2010 – Wszystkim beneficjentom biorącym udział w naszym projekcie oraz nauczycielom prowadzącym dodatkowe zajęcia z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wiele radości, spokoju oraz spełnienia wszystkich marzeń.

03-04-2011 – Rozpoczynamy organizację zajęć Komponentu A –Eksperymentatorium dla wszystkich uczniów klas I, II i III szkół podstawowych,  uczniowie będą przeprowadzać samodzielnie eksperymenty, dzięki czemu dowiedzą się czym jest siła, energia, dźwięk, ciekły azot itp. Zapraszamy do udziału w zajęciach. Zajęcia są bezpłatne.

20-04-2011 – Rozpoczynamy realizację zajęć NAUKA-TECHNIKA-EKSPERYMENT – Komponent A – Eksperymentatorium, życzymy dobrej zabawy podczas przeprowadzania eksperymentów.

30-05-2011 – Zakończyła się realizacja zajęć Komponentu A – Eksperymentatorium, mamy nadzieję że wszyscy uczniowie klas I, II i III szkół podstawowych z terenu Gminy Puck poznali zagadnienia fizyki poprzez zabawę w eksperymenty.

20-06-2011 – Zakończył się pierwszy etap realizacji zajęć dodatkowych z wykorzystaniem ICT wzmacniających kompetencje matematyczne oraz zajęcia dodatkowe z języka angielskiego „Z angielskim na Ty”.

25-06-2011 – WAKACJE – wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy spokojnego odpoczynku i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

01-09-2011 – Rozpoczynamy drugą rekrutację beneficjentów  do udziału w zajęciach dodatkowych w ramach projektu „Kompetencje kluczowe źródłem sukcesu uczniów szkół podstawowych z gminy Puck”, przypominamy, że projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wszystkie zajęcia dla uczniów są bezpłatne.

01-10-2011 – Rozpoczynamy drugi etap realizacji zajęć dodatkowych w 13 szkołach podstawowych. Zapraszamy uczniów klas VI do udziału w zajęciach z wykorzystaniem ICT wzmacniających kompetencje matematyczne oraz chętnych uczniów z klas IV do udziału w zajęciach z języka angielskiego „Z angielskim na Ty”.

23-12-2011 – Wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

18-06-2012 – Zakończył się drugi i ostatni  etap realizacji zajęć dodatkowych z wykorzystaniem ICT wzmacniających kompetencje matematyczne oraz zajęcia dodatkowe z języka angielskiego „Z angielskim na Ty”, wszystkim uczniom biorącym udział w dodatkowych zajęciach dziękujemy i życzymy udanych WAKACJI.

01.09.2012 – Rozpoczynamy trzeci etap rekrutacji  w szkołach podstawowych na terenie Gminy Puck. Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV, V i VI do udziału w innowacyjnych zajęciach dodatkowych wzmacniających kompetencje naukowo-techniczne NAUKA-TECHNIKA-EKSPERYMENT Komponent B – wizyty edukacyjne w Centrum Hewelianum w Gdańsku.

01-10-2012 – Rozpoczynamy realizację Komponentu B - wizyty edukacyjne w Centrum Hewelianum.

23-12-2012 - Wesołych i spojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy cały personel projektu.

31-12-2012 – Kończymy realizacje projektu „Kompetencje kluczowe źródłem sukcesu uczniów szkół podstawowych z Gminy Puck”. Wszystkim uczniom, nauczycielom dziękujemy za udział w projekcie.

Projekt „Kompetencje kluczowe źródłem sukcesu uczniów szkół podstawowych z Gminy Puck”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
skierowany jest do uczniów 13 szkół podstawowych (1689 uczniów) położonych na terenie Gminy Puck.