Powrót na stronę główną

Ważne linki

03-09-2009 – Rozpoczął się nabór uczniów do projektu „Edukacja szansą na lepszą przyszłość gimnazjalistów z Gminy Puck” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w bezpłatnych zajęciach dodatkowych, aby wziął udział należy wypełnić formularz zgłoszenia, dostępny na stronie internetowej lub u dyrektora szkoły.

15-09-2009 – Rozpoczynamy realizację zajęć dodatkowych w ramach projektu „Edukacja szansą na lepszą przyszłość gimnazjalistów z Gminy Puck”.

Zajęcia dodatkowe z wykorzystaniem tablic interaktywnych wzmacniających kompetencje matematyczne dla wszystkich uczniów klas III gimnazjum.

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego wzmacniające kompetencje językowe dla wszystkich chętnych uczniów klas I-III gimnazjum.

Szczegółowe informacje na temat zajęł udzielają dyrektorzy szkół.

24-12-2009 – Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim szczęścia, spokoju oraz spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2010 roku.

Życzy personel projektu.

12-02-2010 – Wszystkim uczestnikom projektu życzymy spokojnego wypoczynku zimowego – mnóstwa zimowych wrażeń i słonecznej pogody.

11-06-2010 - W dniu 11 czerwca 2010 roku o godz.9.00 rozpoczęły się pokazy dla gimnazjalistów na boisku w Smolnie . Pokazy odbyły się dzięki Projektowi ,, Edukacja szansą na lepszą przyszłość dla gimnazjalistów z Gminy Puck " współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego .Pokazy na boisku w Smolnie są podsumowaniem wcześniej realizowanych zajęł w poszczególnych szkołach . Każdy uczeń uczestniczył w zajęciach mających na celu rozwijanie kompetencji naukowo - technicznych , uczniowie doświadczają czym jest energia , ciepło , dźwięk , jak zimny jest ciekły azot itp. Uczestnictwo w przeprowadzonych eksperymentach powinno wzbudził ciekawość uczniów dotyczących nauk technicznych .Interaktywne zajęcia z nauk technicznych powinny wzbudził zainteresowanie przedmiotami ścisłymi oraz zainteresowanie naukami technicznymi , aby w przyszłości uczniowie chętniej wybierali kierunki techniczne na wyższych uczelniach .

zdjęcia można oglądać:

06-09-2010  Rozpoczął się drugi etap realizacji zajęć dodatkowych w ramach projektu „Edukacja szansą na lepszą przyszłość gimnazjalistów z Gminy Puck”. W ramach projektu w roku szkolnym 2010/2011, kontynuować będziemy zajęcia dodatkowe z wykorzystaniem tablic interaktywnych oraz dodatkowe zajęcia z języka angielskiego.

Projekt „ Edukacja szansą na lepszą przyszłość gimnazjalistów z Gminy Puck” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego